Gliwicki Ośrodek Metodyczny

ul. Okrzei 20; 44-100 Gliwice

Telefon: +48 32 302 19 90

Fax: +48 32 302 19 91

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że od pierwszego stycznia 2016 r. ulegają zmianie adresy poczty elektronicznej Gliwickiego Ośrodka Metodycznego.

Pocztę ogólną prosimy kierować na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto zachowane zostają dwa adresy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – wyłącznie do przesyłania materiałów do „Małego Misia”

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – wyłącznie do zgłoszeń i wysyłki „Biuletynu GOM”.

Całkowicie wyłączone zostają adresy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOM na planie Gliwic

 

Dojazd:

Autobusami linii 59 i 60 w kierunku Żerniki na przystanek "Gliwice Poniatowskiego"

>>> rozkład jazdy KZK GOP